Potřebujete poradit s výběrem vhodných produktů? Kontaktujte nás info@topicrem.cz | DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 1500Kč | DÁREK kosmetická taška při nákupu nad 2000Kč

Naše závazky

Hlavními důvody našich závazků jsou individuální bezpečnost a dlouhodobé pohodlí pro každého.

Bezpečnost

Důvěru celé rodiny si lze získat bezchybnou kvalitou a odhodláním. Společnost Topicrem se proto zavazuje nabízet nejbezpečnější možné produkty, které jsou vyráběny z velmi pečlivě vybíraných surovin. Produkty Topicrem jsou dermatologicky/ a nebo dermatologicky, pediatricky, oftalmologicky a gynekologicky testovány lékaři, pediatry, lékárníky a dalšími specializovanými odborníky.

Známé a rozpoznatelné částice
Ověřené a testované přísady, obsažené v produktech Topicrem, mají také dlouhodobou historii používání v oblasti bezpečnosti. 

Čisté složení dermokosmetických produktů
Ingredience používané v produktech Topicrem jsou omezené na nezbytné minimum, aby plně respektovaly celistvost pokožky.

Farmaceutický standard
Všechny produkty  Topicrem jsou vyvíjeny v souladu s farmaceutickými požadavky a zobrazují informace o složení jednotlivých produktů a o jejich datu spotřeby.

Přísné klinické testování
Všechna naše tvrzení vychází z dermatologických a/nebo dermatologických, pediatrických, oftalmologických a gynekologických testování.

Lékařské doporučení
Produkty Topicrem jsou doporučovány lékaři, lékárníky, dermatology, gynekology a pediatry po celém světě a jsou dostupné také ve vybraných lékárnách.

Udržitelný rozvoj
Je zcela přirozené, že chceme pro naše současné i budoucí generace, aby vyrůstaly ve „zdravém světě“. Je pro nás zásadní, abychom pomáhali životnímu prostředí, a to následovně:
Usilujeme o snižování balení produktů tím, že eliminujeme a minimalizujeme krabičky, do kterých se dále produkty vkládají.
Prosíme Vás, abyste prázdné obaly od produktů Topicrem třídily do správných kontajnerů.

Sledujte nás na Instagramu