Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

Ingredience, které používáme

Ingredience používané při výrobě produktů Topicrem, jsou vždy vybírány s co nejvyšší čistotou. Topicrem dává přednost fyziologickým aktivním přísadám, které se přirozeně vyskytují v pokožce nebo jsou přírodního původu a vždy vyhovují standardům čistoty a bezpečnosti. Bezpečnost používaných ingrediencí je ověřována ve spolupráci s dermatology. Topicrem používá pouze 100% bezpečné ingredience.

Snip20200224_13

Všechny produkty Topicrem jsou dermatologicky nebo dermatologicky, pediatricky, gynekologicky a oftalmologicky testované na velmi citlivé pokožce.

GLYCERIN

Glycerin

Topicrem u svých produktů používá glycerin rostlinného původu s 99,5 % čistotou.
V jakých produktech je přítomný? V hydratačních produktech.
Jaké jsou jeho výhody? Hlavní funkce glycerinu je jeho vysoká hydroskopie (váže se sebe vlhkost) a pomáhá tak dalším látkám, aby se co nejrychleji vstřebaly do pokožky. Zjemňuje pokožku, zvláčňuje ji a pomáhá pokožce udržet si vlastní hydrataci.

UREA
Urea
Urea je pokožce vlastní hydratační látka, která je přírodní složkou naší kožní tkáně. Koncentrace urei však klesá u suché pokožky nebo u pokožky starších lidí. Pokožka se proto stává stále sušší, hrubší a také se olupuje.
Jaké jsou její výhody? Udržuje hydrataci v pokožce, zamezuje ztrátě vlhkosti, působí také proti známkám stárnutí, udržuje pokožku měkkou a vláčnou a zabraňuje šupinatění a olupování pokožky. V produktech Topicrem je používána urea s 98,5% čistotou, která je vyráběna synteticky. Při každodenním používání produktů s obsahem urei, dochází k účinné rehydrataci pokožky.

VČELÍ VOSK

včelí vosk
V produtech Topicrem je používán 100% čistý včelí vosk, který je používán při výrobě hutných krémů, které by na pokožce měly vydržet. Používá se v produktech pro suchou, velmi suchou a atopickou pokožku a v balzámu na rty.
Jaké jsou jeho výhody? Vytváří na pokožce ochrannou vrstvu a chrání ji proti vnějším vlivům a pomáhá tak dalším látkám s regenerací a s hojením poškozené pokožky, zatímco ji sám hluboce hydratuje a vyživuje.

LNĚNÝ OLEJ

lněný olej

V produktech Topicrem je používaný pouze 100% čistý lněný olej, lisovaný za studena BEZ následné extrakce rozpouštědlem!
Jaké jsou jeho výhody? Lněný olej obsahuje vysoké procento omega- 3 mastných kyselin a má skvělé regenerační účinky. Zvláčňuje, zjemňuje a regeneruje pokožku, a proto je vhodný na suchou, velmi suchou a atopickou pokožku.

BIO-AKTIVNÍ VODA

Bio-aktivní voda

Přítomnost bio-aktivní vody v produktech Topicrem, ocení převážně vaše dehydratovaná pleť.
Jaké jsou její výhody? Bio-aktivní voda uvolňuje do buněk pleti 3 bioaktivátory (BETAIN- přírodního původu, 99% čistota, INOSITOL- přírodního původu, 97% čistota, TAURIN- 98,5% čistota, vyráběn synteticky), které udržují vodu ve středu buněk a podporují tak hydratační tok v kůži, kterou intenzivně a hloubkově hydratují.

SLUNEČNICOVÝ OLEJ

Slunečnicový olej

V produktech Topicrem je používán pouze 100% čistý slunečnicový olej, získávaný ze semen slunečnice BEZ následné extrakce rozpouštědlem.
Jaké jsou jeho výhody? Oproti tradičním slunečnicovým olejům, používaných v kosmetice, je tento slunečnicový olej 10x více koncentrovanější. Slunečnicový olej má příznivé účinky na velmi citlivou a ekzematickou pokožku. Pokožku perfektně hydratuje a díky obsahu vitaminu E, pokožku intenzivně regeneruje.

KYSELINA HYALURONOVÁ

kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová používaná v produktech Topicrem, je fyziologicky aktivní složka rostlinného původu, s vysokou čistotou. Čistota bio hyaluronové kyseliny je přes 93%.
Jaké jsou její výhody? Kyselina hyaluronová má výrazné hydratační schopnosti, podporuje regeneraci pokožky, zlepšuje její celkový stav a ocení ji především unavená, zralá a povadlá pleť s vráskami.

VITAMIN C

Vitamin C

Topicrem používá ve svých produktech Vitamin C, který je rostlinného původu a v produktech je používán s vysokou čistotou 98%.
Jaké jsou jeho výhody? Vitamin C podporuje tvorbu kolagenu, snižuje známky stárnutí a redukuje také pigmentové skvrny. 

Snip20200224_12