DÁREK - SOS Obnovující krém na nohy - ke každé objednávce nad 1.000Kč *

Náš příběh

Topicrem, francouzský specialista v oblasti hydratace, přišel na český farmaceutický trh počátkem roku 2015, tj. omnoho let později než jeho konkurence. Dlouhobobě byl soustředěný pouze na Francii a frankofonní teritoria, a proto představuje pro český trh relativně novou značku. V domovské Francii se však za více než dvacet let své působnosti stal Topicrem natolik oblíbený, že se například jeho Ultra-hydratační tělové mléko stalo nejprodávanějším tělovým mlékem ve Francii (dle farmaceutických dat) a každých 25 sekund se na světě jedno Ultra-hydratační tělové mléko prodá.

JAK TO CELÉ ZAČALO?
Rodinný příběh cestuje po celém světě

Psal se rok 1993 a majitel francouzské rodinné farmaceutické společnosti Mayoly Spindler potřeboval pro svého atopického syna Oliviera vyvinout vhodný krém, který pomůže zklidnit svědivost a zarudnutí  dětské pokožky.
Společně se svým týmem farmaceutů vyvinuli krém, který byl nemastný, nelepivý, vysoce hydratační, doplňoval kůži lipidy a okamžitě pronikal do pokožky. Tento jemný a příjemný krém, s neobvykle vysokou tolerancí snášenlivosti se ve Francii, společně s originálním příběhem, stali okamžitým hitem.

Lékárníci, lékaři a dermatologové také Topicrem ihned akceptovali.
Dnes francouzská laboratoř pokračuje ve vývoji účinných, jednoduchých a bezpečných produktů, které zajišťují péči o citlivou pokožku a jemnou hygienu celé rodiny. Značka Topicrem je zastoupena ve více než 60 zemích celého světa. Topicrem pomáhá každý den milionům novorozenců, dětí, matek a otců ke zdraví a kráse .... a aby se cítili pohodlně ve své kůži. Olivierovi dlužíme tímto velké díky !


“Kdyby jednoho dne někdo řekl, že dítě přinese pocit pohodlí milionům lidí na světě...Kdo by tomu uvěřil ?”


 

Naše hodnoty

Vždy jsme upřednostňovali hodnoty rodiny, jemnosti a tolerance.

Rodina
TOPICREM nabízí bezpečnou dermo-kosmetiku pro novorozence, děti a dospělé na citlivou kůži, kombinující účinnost, jednoduchost a jemnost.
Každý produkt byl speciálně vyvinut pro potřeby členů celé rodiny jako bezpečné, efektivní a jemné řešení, od řady základní péče, po specifické problémy kůže.

Jemnost a tolerance
Produkty Topicrem byly vyvinuty původně pro novorozence a děti, zaručují tedy maximální jemnost a čistotu.
Ultra jemné emulze s minimálním počtem ingrediencí jsou známkou optimální hodnoty hydratace, ochrany a vysoké tolerance snášenlivosti.
Jemné uklidňující produkty s jemnou vůní oceňují jak mladší, tak starší generace.


 

Naše závazky

Hlavními důvody našich závazků jsou individuální bezpečnost a dlouhodobé pohodlí pro každého.

Bezpečnost

Důvěru celé rodiny si lze získat bezchybnou kvalitou a odhodláním. Společnost Topicrem se proto zavazuje nabízet nejbezpečnější možné produkty, které jsou vyráběny z velmi pečlivě vybíraných surovin. Produkty Topicrem jsou dermatologicky/ a nebo dermatologicky, pediatricky, oftalmologicky a gynekologicky testovány lékaři, pediatry, lékárníky a dalšími specializovanými odborníky.

Známé a rozpoznatelné částice
Ověřené a testované přísady, obsažené v produktech Topicrem, mají také dlouhodobou historii používání v oblasti bezpečnosti. 

Čisté složení dermokosmetických produktů
Ingredience používané v produktech Topicrem jsou omezené na nezbytné minimum, aby plně respektovaly celistvost pokožky.

Farmaceutický standard
Všechny produkty  Topicrem jsou vyvíjeny v souladu s farmaceutickými požadavky a zobrazují informace o složení jednotlivých produktů a o jejich datu spotřeby.

Přísné klinické testování
Všechna naše tvrzení vychází z dermatologických a/nebo dermatologických, pediatrických, oftalmologických a gynekologických testování.

Lékařské doporučení
Produkty Topicrem jsou doporučovány lékaři, lékárníky, dermatology, gynekology a pediatry po celém světě a jsou dostupné také ve vybraných lékárnách.

Udržitelný rozvoj
Je zcela přirozené, že chceme pro naše současné i budoucí generace, aby vyrůstaly ve „zdravém světě“. Je pro nás zásadní, abychom pomáhali životnímu prostředí, a to následovně:
Usilujeme o snižování balení produktů tím, že eliminujeme a minimalizujeme krabičky, do kterých se dále produkty vkládají.
Prosíme Vás, abyste prázdné obaly od produktů Topicrem třídily do správných kontajnerů.


 

Naše odborné znalosti

Dermatologické know-how a odborné znalosti, vyžadují integritu, upřímnost a silný smysl pro zodpovědnost.

Mayoly Spindler moc nezávislosti 

Jako součást Mayoly Spindler farmaceutické laboratoře, francouzské rodinné a nezávislé skupiny se zkušeností přes 100 let, se společnosti Topicrem podařilo zachovat hodnoty malé, přátelské společnosti, která současně ve svém oboru představuje leadera na francouzském trhu.
Topicrem je hrdý na svobodnou a velmi otvřenou mezinárodní kulturu, která dává přednost vysokým standardům, podnikání, přísnosti a odpovědnosti. Topicrem plní své poslání, zaměřené na zlepšení zdraví a kvality života. Výsledkem je každodenní práce na vývoji bezpečné dermokosmetiky, která slouží všem rodinám.

Bezpečnost výroby

Pro zajištění bezpečnosti, jsou produkty Topicrem navrženy a vyvíjeny na 2 výrobních místech ve Francii- Chatou a Dammarie-les-Lys. Obě výrobní místa splňují přísné regulační požadavky a zařízení na výrobu kosmetiky je certifikováno podle ISO 22716. Výrobní místa jsou vybaveny špičkovými výrobními, inspekčními a přepravními zařízeními a zaručují  nejvyšší úroveň kvality a bezpečnosti produktu. 


 

Sledujte nás na Instagramu