Potřebujete poradit s výběrem vhodných produktů? Kontaktujte nás info@topicrem.cz

 

Dermatologické know-how a odborné znalosti, vyžadují integritu, upřímnost a silný smysl pro zodpovědnost.

 

Jako součást Mayoly Spindler farmaceutické laboratoře, francouzské rodinné a nezávislé skupiny se zkušeností přes 100 let, se společnosti Topicrem podařilo zachovat hodnoty malé, přátelské společnosti, která současně ve svém oboru představuje leadera na francouzském trhu.

Topicrem je hrdý na svobodnou a velmi otvřenou mezinárodní kulturu, která dává přednost vysokým standardům, podnikání, přísnosti a odpovědnosti. Topicrem plní své poslání, zaměřené na zlepšení zdraví a kvality života. Výsledkem je každodenní práce na vývoji bezpečné dermokosmetiky, která slouží všem rodinám.

 

 

 

Pro zajištění bezpečnosti, jsou produkty Topicrem navrženy a vyvíjeny na 2 výrobních místech ve Francii- Chatou a Dammarie-les-Lys. Obě výrobní místa splňují přísné regulační požadavky a zařízení na výrobu kosmetiky je certifikováno podle ISO 22716. Výrobní místa jsou vybaveny špičkovými výrobními, inspekčními a přepravními zařízeními a zaručují  nejvyšší úroveň kvality a bezpečnosti produktu. 

 


 

 

 

Hlavními důvody našich závazků jsou individuální bezpečnost a dlouhodobé pohodlí pro každého.

 

 

Důvěru celé rodiny si lze získat bezchybnou kvalitou a odhodláním. Společnost Topicrem se proto zavazuje nabízet nejbezpečnější možné produkty, které jsou vyráběny z velmi pečlivě vybíraných ingrediencí. Produkty Topicrem jsou dermatologicky / a nebo dermatologicky, pediatricky, oftalmologicky a gynekologicky testovány lékaři, pediatry, lékárníky a dalšími specializovanými odborníky.

 

 

 

Ověřené a testované přísady, obsažené v produktech Topicrem, mají také dlouhodobou historii používání v oblasti bezpečnosti. 

 

 

Ingredience používané v produktech Topicrem jsou omezené na nezbytné minimum, aby plně respektovaly celistvost pokožky.

 

 

 

Všechny produkty Topicrem jsou vyvíjeny v souladu s farmaceutickými požadavky a zobrazují informace o složení jednotlivých produktů a o jejich datu spotřeby.

 

 

 

Všechna naše tvrzení vychází z dermatologických a/nebo dermatologických, pediatrických, oftalmologických a gynekologických testování.

 

 

 

Produkty Topicrem jsou doporučovány lékaři, lékárníky, dermatology, gynekology a pediatry po celém světě a jsou dostupné také ve vybraných lékárnách.

 

 

 

Je zcela přirozené, že chceme pro naše současné i budoucí generace, aby vyrůstaly ve „zdravém světě“. Je pro nás zásadní, abychom pomáhali životnímu prostředí, a to následovně:

Usilujeme o snižování balení produktů tím, že eliminujeme a minimalizujeme krabičky, do kterých se dále produkty vkládají.

Prosíme Vás, abyste prázdné obaly od produktů Topicrem třídily do správných kontajnerů.

 

 


 

 

Vždy jsme upřednostňovali hodnoty rodiny, jemnosti a tolerance.

 

Produkty Topicrem byly vyvinuty původně pro novorozence a děti, zaručují tedy maximální jemnost a čistotu používaných indrediencí.
Ultra jemné emulze s minimálním počtem ingrediencí jsou známkou optimální hodnoty hydratace, ochrany a vysoké tolerance snášenlivosti.
Jemné uklidňující produkty s jemnou vůní oceňují jak mladší, tak starší generace.

 

Produkty Topicrem byly vyvinuty původně pro novorozence a děti, zaručují tedy maximální jemnost a čistotu používaných indrediencí.
Ultra jemné emulze s minimálním počtem ingrediencí jsou známkou optimální hodnoty hydratace, ochrany a vysoké tolerance snášenlivosti.
Jemné uklidňující produkty s jemnou vůní oceňují jak mladší, tak starší generace.

 


 

Topicrem poskytuje pokožce intenzivní a dlouhodobou hydrataci a chrání i tu nejcitlivější pokožku. Topicrem je součástí francouzské nezávislé rodinné laboratoře Mayoly-Spindler, s více než 100letou zkušeností a vyvíjí bezpečnou a účinnou dermokosmetiku pro celou rodinu, kombinující účinnost, jemnost a jednoduchost.

Odborník na hydrataci pokožky celé rodiny.

 

LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE PARIS


 

Topicrem, francouzský specialista v oblasti hydratace, přišel na český farmaceutický trh počátkem roku 2015, tj. o mnoho let později než jeho konkurence. Dlouhodobě byl soustředěný pouze na Francii a frankofonní teritoria, a proto představuje pro český trh relativně novou značku. V domovské Francii se však za více než dvacet let své působnosti stal Topicrem natolik oblíbený, že se například jeho Ultra-hydratační tělové mléko stalo nejprodávanějším tělovým mlékem ve Francii (dle farmaceutických dat) a každých 25 sekund se na světě jedno Ultra-hydratační tělové mléko prodá.

Psal se rok 1993 a majitel francouzské rodinné farmaceutické společnosti Mayoly Spindler potřeboval pro svého atopického syna Oliviera vyvinout vhodný krém, který pomůže zklidnit svědivost a zarudnutí dětské pokožky.

Společně se svým týmem farmaceutů vyvinuli krém, který byl nemastný, nelepivý, vysoce hydratační, doplňoval kůži lipidy a okamžitě pronikal do pokožky. Tento jemný a příjemný krém, s neobvykle vysokou tolerancí snášenlivosti se ve Francii, společně s originálním příběhem, stali okamžitým hitem.

Lékárníci, lékaři a dermatologové také Topicrem ihned akceptovali.

Dnes francouzská laboratoř pokračuje ve vývoji účinných, jednoduchých a bezpečných produktů, které zajišťují péči o citlivou pokožku a jemnou hygienu celé rodiny. Značka Topicrem je zastoupena ve více než 60 zemích celého světa. Topicrem pomáhá každý den milionům novorozenců, dětí, matek a otců ke zdraví a kráse .... a aby se cítili pohodlně ve své kůži. Olivierovi dlužíme tímto velké díky!


“Kdyby jednoho dne někdo řekl, že dítě přinese pocit pohodlí milionům lidí na světě...Kdo by tomu uvěřil ?” 

 

 


 


 

Ingredience používané při výrobě produktů Topicrem, jsou vždy vybírány s co nejvyšší čistotou. Topicrem dává přednost fyziologickým aktivním přísadám, které se přirozeně vyskytují v pokožce nebo jsou přírodního původu a vždy vyhovují standardům čistoty a bezpečnosti. Bezpečnost používaných ingrediencí je ověřována ve spolupráci s dermatology. Topicrem používá pouze 100% bezpečné ingredience.

 

 

Všechny produkty Topicrem jsou dermatologicky nebo dermatologicky, pediatricky, gynekologicky a oftalmologicky testované na velmi citlivé pokožce.

 

 

Topicrem u svých produktů používá glycerin rostlinného původu s 99,5 % čistotou.

V jakých produktech je přítomný? V hydratačních produktech.

Jaké jsou jeho výhody? Hlavní funkce glycerinu je jeho vysoká hydroskopie (váže se sebe vlhkost) a pomáhá tak dalším látkám, aby se co nejrychleji vstřebaly do pokožky. Zjemňuje pokožku, zvláčňuje ji a pomáhá pokožce udržet si vlastní hydrataci.

 

 

Urea je pokožce vlastní hydratační látka, která je přírodní složkou naší kožní tkáně. Koncentrace urei však klesá u suché pokožky nebo u pokožky starších lidí. Pokožka se proto stává stále sušší, hrubší a také se olupuje.

Jaké jsou její výhody? Udržuje hydrataci v pokožce, zamezuje ztrátě vlhkosti, působí také proti známkám stárnutí, udržuje pokožku měkkou a vláčnou a zabraňuje šupinatění a olupování pokožky. V produktech Topicrem je používána urea s 98,5% čistotou, která je vyráběna synteticky. Při každodenním používání produktů s obsahem urei, dochází k účinné rehydrataci pokožky.

 

 

V produtech Topicrem je používán 100% čistý včelí vosk, který je používán při výrobě hutných krémů, které by na pokožce měly vydržet. Používá se v produktech pro suchou, velmi suchou a atopickou pokožku a v balzámu na rty.

Jako jsou jeho výhody? Vytváří na pokožce ochrannou vrstvu a chrání ji proti vnějším vlivům a pomáhá tak dalším látkám s regenerací a s hojením poškozené pokožky, zatímco ji sám hluboce hydratuje a vyživuje.

 

 

 

V produktech Topicrem je používaný pouze 100% čistý lněný olej, lisovaný za studena BEZ následné extrakce rozpouštědlem!

Jaké jsou jeho výhody? Lněný olej obsahuje vysoké procento omega- 3 mastných kyselin a má skvělé regenerační účinky. Zvláčňuje, zjemňuje a regeneruje pokožku, a proto je vhodný na suchou, velmi suchou a atopickou pokožku.

 

 

 

 

Přítomnost bio-aktivní vody v produktech Topicrem, ocení převážně vaše dehydratovaná pleť.

Jaké jsou její výhody? Bio-aktivní voda uvolňuje do buněk pleti 3 bioaktivátory (BETAIN- přírodního původu, 99% čistota, INOSITOL- přírodního původu, 97% čistota, TAURIN- 98,5% čistota, vyráběn synteticky), které udržují vodu ve středu buněk a podporují tak hydratační tok v kůži, kterou intenzivně a hloubkově hydratují.

 

 

 

V produktech Topicrem je používán pouze 100% čistý slunečnicový olej, získávaný ze semen slunečnice BEZ následné extrakce rozpouštědlem.
Jaké jsou jeho výhody? Oproti tradičním slunečnicovým olejům, používaných v kosmetice, je tento slunečnicový olej 10x více koncentrovanější. Slunečnicový olej má příznivé účinky na velmi citlivou a ekzematickou pokožku. Pokožku perfektně hydratuje a díky obsahu vitaminu E, pokožku intenzivně regeneruje.

 

 

 

Kyselina hyaluronová používaná v produktech Topicrem, je fyziologicky aktivní složka rostlinného původu, s vysokou čistotou. Čistota bio hyaluronové kyseliny je přes 93%.

Jaké jsou její výhody? Kyselina hyaluronová má výrazné hydratační schopnosti, podporuje regeneraci pokožky, zlepšuje její celkový stav a ocení ji především unavená, zralá a povadlá pleť s vráskami.

 

 

 

Topicrem používá ve svých produktech Vitamin C, který je rostlinného původu a v produktech je používán s vysokou čistotou 98%.

Jaké jsou jeho výhody? Vitamin C podporuje tvorbu kolagenu, snižuje známky stárnutí a redukuje také pigmentové skvrny.

 

 

 

 

 

 

  

Sledujte nás na Instagramu