Potřebujete poradit s výběrem vhodných produktů? Kontaktujte nás info@topicrem.cz

Naše závazky

Hlavními důvody našich závazků jsou individuální bezpečnost a dlouhodobé pohodlí pro každého.
TOPICREM-01-089
Snip20200226_20
Důvěru celé rodiny si lze získat bezchybnou kvalitou a odhodláním. Společnost Topicrem se proto zavazuje nabízet nejbezpečnější možné produkty, které jsou vyráběny z velmi pečlivě vybíraných ingrediencí. Produkty Topicrem jsou dermatologicky / a nebo dermatologicky, pediatricky, oftalmologicky a gynekologicky testovány lékaři, pediatry, lékárníky a dalšími specializovanými odborníky.
Snip20200226_21
Ověřené a testované přísady, obsažené v produktech Topicrem, mají také dlouhodobou historii používání v oblasti bezpečnosti. 
Snip20200226_22
Ingredience používané v produktech Topicrem jsou omezené na nezbytné minimum, aby plně respektovaly celistvost pokožky.
Snip20200226_23
Všechny produkty Topicrem jsou vyvíjeny v souladu s farmaceutickými požadavky a zobrazují informace o složení jednotlivých produktů a o jejich datu spotřeby.
 4a_TOPICREM-04-048 (kopie)
Snip20200226_24
 Všechna naše tvrzení vychází z dermatologických a/nebo dermatologických, pediatrických, oftalmologických a gynekologických testování.
Snip20200226_27
Produkty Topicrem jsou doporučovány lékaři, lékárníky, dermatology, gynekology a pediatry po celém světě a jsou dostupné také ve vybraných lékárnách.
Snip20200226_26

Je zcela přirozené, že chceme pro naše současné i budoucí generace, aby vyrůstaly ve „zdravém světě“. Je pro nás zásadní, abychom pomáhali životnímu prostředí, a to následovně:

Usilujeme o snižování balení produktů tím, že eliminujeme a minimalizujeme krabičky, do kterých se dále produkty vkládají.

Prosíme Vás, abyste prázdné obaly od produktů Topicrem třídily do správných kontajnerů.

Doporučují

Doprava zdarma při nákupu nad 1500Kč Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení