Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

Náš příběh

Topicrem, odborník na hydrataci pokožky celé rodiny, poskytuje pokožce intenzivní a dlouhodobou hydrataci a chrání i tu nejcitlivější pokožku. Topicrem je součástí francouzské nezávislé rodinné laboratoře Mayoly-Spindler, s více než 100letou zkušeností a vyvíjí bezpečnou a účinnou dermokosmetiku pro celou rodinu, kombinující účinnostjemnost a jednoduchost.

Snip20200226_15
Snip20190215_22
Snip20200226_17
Topicrem, francouzský specialista v oblasti hydratace, přišel na český farmaceutický trh počátkem roku 2015, tj. o mnoho let později než jeho konkurence. Dlouhodobě byl soustředěný pouze na Francii a frankofonní teritoria, a proto představuje pro český trh relativně novou značku. V domovské Francii se však za více než dvacet let své působnosti stal Topicrem natolik oblíbený, že se například jeho Ultra-hydratační tělové mléko stalo nejprodávanějším tělovým mlékem ve Francii (dle farmaceutických dat) a každých 25 sekund se na světě jedno Ultra-hydratační tělové mléko prodá.
Snip20200226_18
Psal se rok 1993 a majitel francouzské rodinné farmaceutické společnosti Mayoly Spindler potřeboval pro svého atopického syna Oliviera vyvinout vhodný krém, který pomůže zklidnit svědivost a zarudnutí dětské pokožky.
 Snip20190208_2

Společně se svým týmem farmaceutů vyvinuli krém, který byl nemastný, nelepivý, vysoce hydratační, doplňoval kůži lipidy a okamžitě pronikal do pokožky. Tento jemný a příjemný krém, s neobvykle vysokou tolerancí snášenlivosti se ve Francii, společně s originálním příběhem, stali okamžitým hitem.
 Snip20200226_16

Lékárníci, lékaři a dermatologové také Topicrem ihned akceptovali.

Dnes francouzská laboratoř pokračuje ve vývoji účinných, jednoduchých a bezpečných produktů, které zajišťují péči o citlivou pokožku a jemnou hygienu celé rodiny. Značka Topicrem je zastoupena ve více než 60 zemích celého světa. Topicrem pomáhá každý den milionům novorozenců, dětí, matek a otců ke zdraví a kráse .... a aby se cítili pohodlně ve své kůži. Olivierovi dlužíme tímto velké díky!

“Kdyby jednoho dne někdo řekl, že dítě přinese pocit pohodlí milionům lidí na světě...Kdo by tomu uvěřil ?”