Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

Přemýšlíte, jakou kosmetiku sbalit na letní dovolenou? Poradíme vám

Lámete si hlavu s tím, jakou kosmetiku si zabalit s sebou na dovolenou tak, abyste doma nezapomněla nic důležitého, ale zároveň jste neměla kufr plný šminek a pečující kosmetiky? Tento zdánlivě neřešitelný problém vrtá hlavou nejen vám, ale prakticky každé ženě. Naštěstí ale dnešní pokročilá doba nabízí celou řadu vychytávek a multifunkčních produktů, které vám usnadní rozhodování o tom, jakou kosmetiku nechat doma a kterou si s sebou naopak zabalit. Tak pojďme se na ně podívat.

Nejdůležitější je ochrana proti slunci

Ať už se chystáte na dovolenou k moři, nebo plánujete výlety po krásách naší malebné republiky, vždy si s sebou rozhodně nezapomeňte přibalit opalování krém s dostatečně vysokým ochranným faktorem. Používání opalovacích krémů je důležité zejména proto, že slunce dovede být během letního období agresivnější než obvykle. Způsobit zarudnutí kůže nebo alergickou reakci dokáže, i když budete většinu pobytu venku schovaní pod slunečníkem nebo kdekoliv jinde ve stínu. V letních měsících slunce žhne i dokonce je-li obloha zatažená.

Opalovací krém tedy představuje klíčový produkt, díky kterému si dovolenou užijete naplno a bez nepříjemného popálení od sluníčka. Pokud chcete ušetřit peníze a místo v kufru, nejlepším řešením pro vás bude pořídit si takový opalovací krém, který bude moci používat celá vaše rodina včetně dětí, a to jak na tělo, tak na obličej. Skvělým příkladem je hydratační opalovací krém Topicrem s SPF 50+, který je vhodný dokonce i pro novorozence. Jeho nemastná a nelepivá textura se okamžitě hezky vstřebává a organické filtry poskytují spolehlivou ochranu před škodlivými účinky slunečního záření.

IMG_7597

Denní krém a make-up v jednom

Pokud vyrážíte k vodě, je veškerá dekorativní kosmetika prakticky zbytečná. Tak proč si lámat hlavu s tím, jaké všechny šminky si vzít na dovolenou s sebou, když si bohatě vystačíte s BB krémem neboli tónovacím krémem? Jestliže jste zvyklá každý den se malovat a bez make-upu se cítíte jako nahá, je pro vás právě tento typ produktu tím pravým. Tónující pleťový krém Topicrem navíc skvěle zastane i funkci hydratačního denního krému s ochranným faktorem 40+. Díky tomu se nebudete muset obávat popálení od sluníčka.

IMG_7671

Co dalšího by se vám mohlo hodit?

Zapomenout byste dále neměli na hydrataci po opalování v podobě výživného hydratačního krému. Sluníčko a mořská či chlorovaná voda totiž umí pokožku nepříjemně vysušit, a to až do takové fáze, že může začít tvořit šupinky. Kvůli tomu pak snadněji ztratíte bronzové opálení, bude vás pokožka nepříjemně pnout a zkrátka se nebudete cítit ve své kůži.

IMG_7807

Pro letní dny je jako stvořené hydratační tělové mléko Topicrem s perleťovým leskem, které pokožku jediným tahem rozzáří a zvláční. Využít ho můžete buď po opalování, anebo jen tak pro hydrataci pokožky. Skvěle se také hodí na festivaly a jiné akce, kde chcete nechat vyniknout krásu své postavy v krátkých šortkách nebo střídmém tílku. Stačí si s ním namazat ramena, paže nebo nohy a využít jeho perleťového lesku ve svůj prospěch.

Snip20200311_36