Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

Seznamte se s novinkou v boji proti vráskám: AH3 sérum se třemi typy kyseliny hyaluronové!

Každá z nás si může vybrat, jakou kosmetiku bude používat. V případě ale že chcete řešit první vrásky, není příliš času nazbyt. Hned se musí zakročit. Ostatně není ani nutné se příliš dlouho rozmýšlet. Stačí mrknout na složení a hned byste měla mít jasno. Zásadní je především kyselina hyaluronová, které mimo jiné můžete najít dostatek i v novém séru Topicrem AH3 Global. A to dokonce ve třech unikátních formách.

61

Proč byste pleti s vráskami měla věnovat zvláštní péči?

Vrásky nejsou pouze problémem žen ve středním věku. Objevit se mohou už mnohem dříve. Jejich vznik závisí na celé řadě faktorů, z nichž většinu můžeme ovlivnit. Podle vědeckých výzkumů se totiž genetika a přirozené procesy stárnutí pleti podílejí na vzniku vrásek jen z 20 %. Zbylých 80 % tvoří vnější faktory, jako je životní prostředí, příjem tekutin a péče o pleť.

63

Je potřeba si ale uvědomit, že pleti s vráskami běžné krémy, které ji pouze promažou, pochopitelně nestačí. Zapotřebí jsou produkty, které poskytnou pleti komplexní hydrataci a výživu a pomohou jí s regenerací. Čím jsme totiž starší, tím více kolagenová a elastinová vlákna v kůži ochabují a jejich obnova probíhá pomaleji. Od 20. roku věku dokonce množství kolagenu v pleti každoročně klesá o 1 % a po menopauze během prvních pěti let dochází k tak výraznému úbytku kolagenu, že celková ztráta dosahuje 30 %.

Inovativní sérum AH3 Global poskytne vaší pleti vše, co potřebuje

V boji proti vráskám jsou podle dermatologů účinné zejména ty krémy, které obsahují tyto složky:

  • Kyselina hyaluronová – v těle přirozeně vyskytující se látka, která má schopnost vázat na sebe až tisícinásobek vlastní hmotnosti.
  • Vitamin C – podporuje produkci tělu vlastního kolagenu a zvyšuje zářivost pleti.
  • Vitamin PP neboli B3 – eliminuje vznik a viditelnost pigmentových skvrn.
  • Vitamin E – zlepšuje buněčnou obnovu pleti a chrání před oxidačním stresem.

A právě na sílu těchto složek vsází i nové sérum Topicrem AH3 Global. To kromě výše zmíněných látek obsahuje kyselinu hyaluronovou ve třech zajímavých formách – nízkomolekulární, vysokomolekulární a dlouhotrvající. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová má schopnost pronikat hlouběji do pokožky, kde pomáhá vázat vodu a zpevňovat ochablá elastinová a kolagenová vlákna. Vysokomolekulární kyselina oproti tomu působí na povrchu pleti, který krásně zvláčňuje. A třetí typ kyseliny hyaluronové s dlouhodobým efektem chrání vlákna v pleti proti opotřebení a pomáhá vyplňovat vrásky. Takové unikátní složení v žádném jiném produktu doposud nenajdete.

62

Jak sérum AH3 Global funguje a jak ho používat

Jelikož sérum Topicrem Global proti vráskám obsahuje velké množství účinných látek, očekávat od něj můžete nejen výplň vrásek, ale i zpevnění a projasnění pleti. Používat ho můžete jako víceúčelové sérum, které vám i ve dnech, kdy máte unavenou pleť a kruhy pod očima, poskytne intenzivní péči. Vhodné je také pro všechny, kdo mají citlivou pleť a trpí na ucpávání pórů, neboť sérum neirituje a je otestované na senzitivní pleti pod dermatologickou a oftalmologickou kontrolou.

Složky v séru pracují na dlouhodobé bázi. Čím déle tedy budete sérum používat, tím lepších výsledků dosáhnete. První známky zlepšení však můžete již očekávat po 28 dnech. A jak ho používat? Základem je samozřejmě pravidelná aplikace 2× denně na řádně vyčištěnou pleť. S nanášením séra začněte od středu obličeje a pokračujte až ke spánkům, na krk a dekolt. Na závěr můžete trochu séra vklepat do očního okolí.

Snip20200311_36